Hedef Sinop'ta 2 de 2 yapmak

AK Parti Sinop Milletvekili Adayları Cengiz Tokmak ve Nazım Maviş; Kurusaray, Edil ve Bayat Köylerinde düzenlenen yağmur dualarına katıldı.

 Yağmur duasından sonra vatandaşlarla bir araya gelen Tokmak ve Maviş, vatandaşlardan dua ve destek sözü aldı.

Seçim çalışmalarını hafta sonu Boyabat’ta yağmur dualarına katılarak geçiren AK Parti Milletvekili Adayları, yer sofrasında  ikram edilen etli pilava vatandaşlarla birlikte kaşık sallamanın mutluluğunu yaşadı.

Vatandaşlardan AK Parti’yi Sinop’ta birinci parti çıkarma sözü alan Tokmak ve Maviş; Altının kıymetini sarraflar bilir. AK Parti’nin kıymetini de hemşerilerimiz biliyor. Eski Türkiye yok, Yeni Türkiye var diyorlar. Hizmet için, kaliteli siyaset için AK Parti diyorlar. Bu gün yağmur dualarına katıldığımız Edil, Kurusaray ve Bayat Köylerimiz bu zamana kadar en büyük destekçilerimizden olmuş, bize %80 oy vermiş köylerimiz. Sandığı kapatıp yollayacaklar Allah’ın izniyle. Kendileri söz verdiler. Rabbim kendilerinden razı olsun” diye konuştular.

Yağmur Duasında kendi içlerinden biri olarak gördükleri Cengiz Tokmak ve Nazım Maviş’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, bu güzel günü ölümsüzleştirmek adına Tokmak ve Maviş’le hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yağmur dualarına katılan Tokmak ve Maviş, köy sakinlerine yağmur dualarının bolluk ve bereket getirmesini dileyerek köyden ayrıldı.